Horaris del cap de setmana del 03-04 de Setembre del 2016

TERCERA DIVISIÓ NACIONAL, GRUP V
04-09-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  PERALADA,C.F. "A"   MPAL. XEVI RAMON   19:00   3  -  
TERCERA CATALANA, GRUP 4
03-09-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  ARENYS DE MAR,C.F. "A"   MPAL. XEVI RAMON   15:45   3  -  
PREFERENT JUVENIL, GRUP 2
03-09-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
SANT CUGAT ESPORT,F.C. "A"  -  VILASSAR MAR,U.E. "A"   MPAL. JAUME TUBAU   20:00   AMI  -  
PREFERENT JUVENIL, GRUP 2
04-09-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "B"  -  APP POBLE SEC "A"   MPAL. XEVI RAMON   15:30   AMI  -  
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
03-09-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "B" : TRIANGULAR CARDEDEU   MPAL. CARDEDEU   15:30   TOR  -  
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
04-09-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "B"  -  DAMM,C.F. "C"   MPAL. XEVI RAMON   12:15   AMI  -  
JUVENIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 
03-09-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 "A" -  VILASSAR MAR,U.E. "C"   MPAL. CAN BATLLE   17:00   AMI  -  
DIVISIÓ D'HONOR CADET, GRUP ÚNIC
31-08-2016,  (Dimecres) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  UNIFICACIÓN LLEFIÀ,C.F. "A"   MPAL. XEVI RAMON   19:45   AMI  -  
DIVISIÓ D'HONOR CADET, GRUP ÚNIC
03-09-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
MANLLEU,A.E.C. "A"  -  VILASSAR MAR,U.E. "A"   MPAL. MANLLEU   13:00   AMI  -  
DIVISIÓ D'HONOR CADET, GRUP ÚNIC
04-09-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  SANT CUGAT ESPORT,F.C. "A"   MPAL. XEVI RAMON 10:30   AMI  -  
PREFERENT INFANTIL, GRUP 2 
04-09-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
SANT GABRIEL,C.D. "A"  -  VILASSAR MAR,U.E. "A"   MPAL. RUIZ CASADO   12:30   AMI  -  
INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
03-09-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "B"  -  SANT GABRIEL,C.D. "C"     MPAL. XEVI RAMON   09:00   AMI  -  
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 
03-09-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "C"  -  FUNDACIÓ ESP. GRAMA "E"   MPAL. XEVI RAMON   14:00   AMI  -  
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
03-09-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
CALDES MONTBUI,C.F. "A"  -  VILASSAR MAR,U.E. "A"

  MPAL. CALDES M.

  10:00   AMI  -  
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 
03-09-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
HORTA,U.AT. "B"  -  VILASSAR MAR,U.E. "B   MPAL. FELIU I CODINA   10:15   AMI  -  
PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 1
01-09-2016,  (Dijous) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  ESCOLA F. BARBERÀ AND. "A"   MPAL. VILASSAR MAR   19:00   AMI  -  
PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 1
03-09-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  CALDES MONTBUÍ,C.F. "A"

 MPAL. XEVI RAMON

  10:45   AMI  -  
PREFERENT BENJAMÍ, GRUP 1 
04-09-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  TIANA,C.C.E. "A"   MPAL. VILASSAR MAR   10:45   AMI  -  
BENJAMÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 
03-09-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "B"  -  FUNDACIÓ ESP. GRAMA "F"   MPAL. XEVI RAMON   12:45   AMI 

-  

BENJAMÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP
03-09-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
FUNDACIÓ ESP. GRAMA ""  -  VILASSAR MAR,U.E. "C"        MPAL. SANTA COLOMA G.   00:00   AMI  -  
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL-ALEVÍ, GRUP
03-09-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  MASNOU,AT. "A"   MPAL. XEVI RAMON   10:35  AMI  -  

 

Saturday the 20th. Unió Esportiva Vilassar de Mar. Un club amb història
Hosting by GiGa & Design GiGa based on QualityJoomlaTemplates