Horaris del cap de setmana del 21-22 de Maig del 2016

 

 

PRIMERA DIVISIÓ CATALANA, GRUP 1
 
21-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  MOLLETENSE,U.D. "A"       MPAL. XEVI RAMON   12:00  33 -  
 
QUARTA CATALANA, GRUP 6
 
22-05-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
MASQUEFA,F.C. "A"  -  VILASSAR MAR,U.E. "B"       MPAL. MASQUEFA   12:00  PROMO -  
 
VETERANS
 
21-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VETERANS SANT FOST  -  VETERANS VILASSAR-NES       MPAL. SANT FOST C.   16:00  33 -  
 
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
 
21-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  PREMIÀ,CLUB ESPORTIU "B"       MPAL. XEVI RAMON   14:30  29 -  
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 8
 
22-05-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
PREMIÀ,CLUB ESPORTIU "C"  -  VILASSAR MAR,U.E. "B"       MPAL. PREMIÀ DE MAR   12:15  29 -  
 
PREFERENT CADET, GRUP 2
 
22-05-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
SANT GABRIEL,C.D. "A"  -  VILASSAR MAR,U.E. "A"       MPAL. RUIZ CASADO   17:00

 29

-  
 
CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
 
22-05-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "B"  -  MOLLET U.E.,CF. "C"       MPAL. XEVI RAMON   10:45  29 -  
 
CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 28
 
21-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "C"  -  DESCANSA       MPAL. XEVI RAMON   00:00  29 -  
 
CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 27
 
21-05-2016,  (Dissabte)
Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "D"  -  DESCANSA       MPAL. VILASSAR DE MAR   09:00  29 -  
 
PREFERENT INFANTIL, GRUP 2
 
21-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  MANLLEU,A.E.C. "A"       MPAL. XEVI RAMON   11:15  29 -  
 
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "B"  -  DESCANSA       MPAL. -   00:00  29 -  
 
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
 
21-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "C"  -  ROCAFONDA,CLUB FUTBOL "A"       MPAL. XEVI RAMON   12:45  29 -  
 
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
 
21-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
SANTA SUSANNA,A.E. "A"  -  VILASSAR MAR,U.E. "D"       MPAL. SANTA SUSANNA   12:45  29 -  
 
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
 
22-05-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
ARGENTONA,C.F. "A"  -  VILASSAR MAR,U.E. "A"       MPAL. ARGENTONA   11:30  29 -  
 
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 5
 
22-05-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "B"  -  CIRERA,U.D. "C"       MPAL. XEVI RAMON   09:15  29 -  
 
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 6
 
22-05-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA "A"  -  VILASSAR MAR,U.E. "C"       MPAL. ANTONI SERRA   10:15  29 -  
 
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 16
 
25-05-2016,  (Dimecres) Camp Hora Jornada Resul.
YOUNG TALENT CLUB FUTBOL "B"  -  VILASSAR MAR,U.E. "D"       MPAL. BADALONA SUD   19:00  29 -  
 
ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 35
 
21-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
SANT POL,AT. "C"  -  VILASSAR MAR,U.E. "E"       MPAL. SOT DE BAGUENY   10:45  29 -  
 
ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 36
 
21-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "F"  -  CIRERA,U.D. "D"       MPAL. VILASSAR DE MAR   11:30 29 -  
 
ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 37
 
21-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
PREMIÀ, CLUB ESPORTIU "F"  -  VILASSAR MAR,U.E. "G"       MPAL. PREMIÀ DE MAR   11:30 29 -  
ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 33
 

22-05-2016,  (Diumenge)

Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "H"  -  SANT POL,AT. "A"       MPAL. XEVI RAMON   09:15  29     -     
 
BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 7
 
21-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  GIMNÀSTIC MANRESA "D"       MPAL. VILASSAR DE MAR 10:00  29 -  
 
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
 
24-05-2016,  (Dimarts) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "B"  -  PREMIÀ DALT,C.D. "B"       MPAL. XEVI RAMON   18:40  29 -  
 
BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 28
 
21-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "C"  -  VILASSAR DALT,C.E. "D"       MPAL. XEVI RAMON   10:00  29 -  
 
BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 29
 
21-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
CABRERA,U.E. "A"  -  VILASSAR MAR,U.E. "D"       MPAL. CABRERA DE MAR   09:15  29 -  
 
BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 26
 
21-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "E"  -  CERDANYOLA MATARÓ,AEILL. "B"       MPAL. XEVI RAMON   10:00  AMI -  
 
BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 27
 
22-05-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
OLIMPIC MALGRAT,C.E. "C"  -  VILASSAR MAR,U.E. "F"       MPAL. MALGRAT   13:15  29 -  
 
PREBENJAMÍ 7, GRUP 37
 
21-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  JUVENTUS,A.C. "A"       MPAL. XEVI RAMON   09:00  AMI -  
 
PREBENJAMÍ 7, GRUP 39
 
21-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "B"  -  ESCOLA DE LLAVANERES,C.F. "A"       MPAL. XEVI RAMON   09:00  AMI -  
 
PREBENJAMÍ 7, GRUP 42
 
21-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
JUVENTUS,A.C. "B"  -  VILASSAR MAR,U.E. "C"    

  MPAL. CAN XALANT

  10:30  AMI -  
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL-CADET, GRUP 5
 
21-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  MARTINENC,F.C. "B"       MPAL. VILASSAR DE MAR   13:00  AMI -  
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL-ALEVÍ, GRUP 3
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.

VILASSAR MAR,U.E. "B"  -  DESCANSA

      MPAL. .   00:00  AMI -  

Bona sort a tots!

Thursday the 14th. Unió Esportiva Vilassar de Mar. Un club amb història
Hosting by GiGa & Design GiGa based on QualityJoomlaTemplates