Horaris del cap de setmana del 14-15 de Maig del 2016

 

 

PRIMERA DIVISIÓ CATALANA, GRUP 1
 
15-05-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
MANRESA,C.E. "A"  -  VILASSAR MAR,U.E. "A"       MPAL. NOU CONGOST   12:00  32 -  
 
QUARTA CATALANA, GRUP 6
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "B"  -  DESCANSA       MPAL. -   00:00  - -  
 
VETERANS
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VETERANS VILASSAR-NES  -  VETERANS ARGENTONA       MPAL. VILASSAR DE MAR   17:00  32 -  
 
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
 
18-05-2016,  (Dimecres) Camp Hora Jornada Resul.
ARGENTONA,C.F. "A"  -  VILASSAR MAR,U.E. "A"       MPAL. ARGENTONA   21:00  28 -  
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 8
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "B"  -  LA TORRETA,C.F. "A"       MPAL. XEVI RAMON   17:30  28 -  
 
PREFERENT CADET, GRUP 2
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  MANLLEU,A.E.C. "A"       MPAL. XEVI RAMON   15:30

 28

-  
 
CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
MERCANTIL,C.E. "A"  -  VILASSAR MAR,U.E. "B"       POLIESP. ARRAHONA   16:30  28 -  
 
CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 28
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "C"  -  ALELLA,C.F. "A"       MPAL. VILASSAR DE MAR   15:00  28 -  
 
CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 27
 
14-05-2016,  (Dissabte)
Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "D"  -  ARENYS DE MAR,C.F. "A"       MPAL. XEVI RAMON   09:00  28 -  
 
PREFERENT INFANTIL, GRUP 2
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
FIGUERES,U.E. "A"  -  VILASSAR MAR,U.E. "A"       MPAL. VILATENIM   15:00  28 -  
 
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "B"  -  JUVENTUS,A.C. "B"       MPAL. VILASSAR DE MAR   09:00  28 -  
 
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
SANT POL,AT. "C"  -  VILASSAR MAR,U.E. "C"       MPAL. SOT DE BAGUENY   14:00  28 -  
 
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "D"  -  CLUB FUTBOL DOSRIUS 2010 "A"       MPAL. XEVI RAMON   12:00  28 -  
 
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
GRANOLLERS,E.C. "C"  -  VILASSAR MAR,U.E. "A"       MPAL. GRANOLLERS   09:00  28 -  
 
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 5
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
JUVENTUS,A.C. "A"  -  VILASSAR MAR,U.E. "B"       MPAL. CAN XALANT   12:30  28 -  
 
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 6
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "C"  -  FUNDACIÓN PRIVADA HERMES "A"       MPAL. XEVI RAMON   13:40  28 -  
 
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 16
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
MONTAÑESA,C.F. "B"  -  VILASSAR MAR,U.E. "D"       MPAL. NOU BARRIS   13:40  28 -  
 
ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 35
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "E"  -  SANTVICENTÍ,C.F. "D"       MPAL. XEVI RAMON   13:40  28 -  
 
ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 36
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
PREMIÀ,CLUB ESPORTIU "D"  -  VILASSAR MAR,U.E. "F"       MPAL. PREMIÀ DE MAR   10:30 28 -  
 
ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 37
 
15-05-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "G"  -  DESCANSA                          MPAL. -   00:00 28 -  
ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 33
 

12-05-2016,  (Dijous)

Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "H"  -  ARGENTONA,C.F. "E"       MPAL. XEVI RAMON   18:30  28     -     
 
BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 7
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
MERCANTIL,C.E. "B"  -  VILASSAR MAR,U.E. "A"       POLIESP. ARRAHONA 11:50  28 -  
 
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
AQUA HOTEL,FUTBOL CLUB "B"  -  VILASSAR MAR,U.E. "B"       MPAL. LA MUNTANYETA   10:30  28 -  
 
BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 28
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "C"  -  DESCANSA       MPAL. -   00:00  28 -  
 
BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 29
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "D"  -  DESCANSA       MPAL. -   00:00  28 -  
 
BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 26
 
13-05-2016,  (Divendres) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "E"  -  ESCOLA LLAVANERES,C.F. "E"       MPAL. XEVI RAMON   18:15  29 -  
 
BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 27
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR DALT,C.E. "E"  -  VILASSAR MAR,U.E. "F"       MPAL. VILASSAR DALT   11:30  28 -  
 
PREBENJAMÍ 7, GRUP 37
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  CERDANYOLA MATARÓ,AEILL. "A"       MPAL. XEVI RAMON   10:40  AMI -  
 
PREBENJAMÍ 7, GRUP 39
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "B"  -  DESCANSA       MPAL. -   00:00  AMI -  
 
PREBENJAMÍ 7, GRUP 42
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
CERDANYOLA MATARÓ,AEILL. "D"  -  VILASSAR MAR,U.E. "C"    

  MPAL. CAMÍ DEL MIG

  10:00  AMI -  
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL-CADET, GRUP 5
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  DESCANSA       MPAL. -     00:00  AMI -  
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL-ALEVÍ, GRUP 3
 
14-05-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.

VILASSAR MAR,U.E. "B"  -  DESCANSA

      MPAL. .   00:00  AMI -  

Bona sort a tots!