Resultats de la jornada 23-24 d'Abril del 2016

PRIMERA CATALANA, GRUP 1
 
23-04-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  GIRONA,F.C. "B"       MPAL. XEVI RAMON 17:00  29 2 - 0 
 
QUARTA CATALANA, GRUP 6
 
23-04-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "B"  -  DESCANSA       MPAL. -   00:00  -
 
VETERANS
 

24-04-2016,  (Diumenge)

Camp Hora Jornada Resul.
VETERANS LLAVANERES  -  VETERANS VILASSAR-NES       MPAL. LLAVANERES   08:00  29 1 - 5 
 
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 5
 
24-04-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  FUNDACIÓ ESP. GRAMA "B"       MPAL. XEVI RAMON   11:00  25 2 - 1 
 
JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 8
 
24-04-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
MOLLET U.E.,CF. "A"  -  VILASSAR MAR,U.E. "B"       MPAL. GERMANS GONZALVO   18:00 25 1 - 5 
 

PREFERENT CADET, GRUP 2

 
23-04-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.

VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  GIMNÀSTIC MANRESA "B"

      MPAL. XEVI RAMON   13:55

 25

1 - 0 

 
CADET PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
 
24-04-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
SANT POL,AT. "A"  -  VILASSAR MAR,U.E. "B"       MPAL. SOT DE BAGUENY   16:05  25 5 - 1 
 
CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 28
 

24-04-2016,  (Diumenge)

Camp Hora Jornada Resul.

VILASSAR MAR,U.E. "C"  -  DESCANSA

      MPAL. -   00:00  25
 
CADET SEGONA DIVISIÓ, GRUP 27
 
23-04-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "D"  -  CANET,F.C. "A"        MPAL. VILASSAR DE MAR   09:00  25 0 - 2 
 
PREFERENT INFANTIL, GRUP 2
 
23-04-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.

VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  SABADELL F.C.,C.E. "B"

      MPAL. XEVI RAMON   10:30  25 3 - 1 
 

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 40

 
23-04-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
MASNOU,AT. "B"  -  VILASSAR MAR,U.E. "B"       MPAL. OCATA   16:00  25 1 - 2 
 
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 39
 
24-04-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
ESCOLA FUTBOL MATARÓ,C.E. "D"  -  VILASSAR MAR,U.E. "C"        MPAL. CENTENARI   14:00  25 0 - 8 
 
INFANTIL SEGONA DIVISIÓ, GRUP 38
 
23-04-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
ARENYS DE MAR,C.F. "A"  -  VILASSAR MAR,U.E. "D"        MPAL. BERNAT COLL

  11:15

 25 0 - 12 
 
ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 4
 
24-04-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  ESCOLA FUTBOL MONTCADA "A"       MPAL. XEVI RAMON
  09:00  25 4 - 2 
 
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 5
 

23-04-2016,  (Dissabte) 

Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "B"  -  PLA D'EN BOET,C.E. "B"                    
      MPAL. XEVI RAMON   12:15  25 4 - 2 
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 6
 
16-04-2016,  (Dissabte)        Camp Hora Jornada Resul.
PLA D'EN BOET,C.E. "A"  -  VILASSAR MAR,U.E. "C"                          MPAL. PLA D'EN BOET           10:35  25

5 - 4 

  
ALEVÍ SEGONA DIVISIÓ, GRUP 16
 

23-04-2016,  (Dissabte)

Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "D"  -  SINGUERLIN,C.F. "A"       MPAL. XEVI RAMON   12:15  25 10 - 2 
 
ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 35
 
24-04-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
LA LLÀNTIA,A.D. "A"  -  VILASSAR MAR,U.E. "E"       MPAL. LA LLÀNTIA   11:30  25 4 - 5 
 
ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 36
 
23-04-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.

MASNOU,AT. "A"  -  VILASSAR MAR,U.E. "F"

       MPAL. OCATA   09:00  25 7 - 4 
 
ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 37
 

24-04-2016,  (Diumenge)

Camp Hora Jornada Resul.

VILASSAR MAR,U.E. "G"  -  ROCAFONDA,CLUB FUTBOL "B"

       MPAL. VILASSAR DE MAR   11:30  25 7 - 2 
 
ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ, GRUP 33
 
24-04-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
SANTA SUSANNA,A.E. "B"  -  VILASSAR MAR,U.E. "H"        MPAL. SANTA SUSANNA   11:15 25 7 - 4 
 
BENJAMÍ 7 PRIMERA DIVISIÓ, GRUP 7
 
23-04-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
MOLLET U.E.,CF. "C"  -  VILASSAR MAR,U.E. "A"        MPAL. GERMANS GONZALVO   12:00  25 3 - 4 
 
BENJAMÍ 7 SEGONA DIVISIÓ, GRUP 11
 
24-04-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "B"  -  PLA D'EN BOET,CLUB ESPORTIU "A"       MPAL. XEVI RAMON   09:00  25 3 - 2 
 
BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 28
 
24-04-2016,  (Diumenge) Camp Hora Jornada Resul.
FUNDACIÓ PRIVADA HERMES "E"  -  VILASSAR MAR,U.E. "C"        MPAL. MONTGAT   10:00  25 1 - 5 
 
BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 29
 
24-04-2016,  (Diumenge)
Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "D"  -  ROCAFONDA,CLUB FUTBOL "B"       MPAL. VILASSAR DE MAR   09:50  25

1 - 1 

 
BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 26
 
23-04-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
SANT POL,AT. "D"  -  VILASSAR MAR,U.E. "E"              MPAL. SOT DE BAGUENY  10:00  25 12 - 1 
 
BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ, GRUP 27
 
23-04-2016,  (Dissabte)
Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "F"  -  CIRERA,U.D. "E"      MPAL. XEVI RAMON    09:00  25

4 - 2 

PREBENJAMÍ 7, GRUP 37
 
23-04-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  DESCANSA             MPAL. XEVI RAMON      00:00 25  - 
 
PREBENJAMÍ 7, GRUP 39
 
23-04-2016,  (Dissabte)
Camp Hora Jornada Resul.
OLIMPIC MALGRAT,C.E  -  VILASSAR MAR,U.E. "B"       MPAL. MALGRAT  10:30  AMI

 0 - 5 

PREBENJAMÍ 7, GRUP 42
 
23-04-2016,  (Dissabte) Camp Hora Jornada Resul.
VILASSAR MAR,U.E. "C"  -  SANT POL,AT. "D"       MPAL. XEVI RAMON  09:00  25  3 - 1 
 
SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ JUVENIL-CADET, GRUP 5
 
23-04-2016,  (Dissabte)
Camp Hora Jornada Resul.

VILASSAR MAR,U.E. "A"  -  UNIFICACIÓ STA. PERPÈTUA "A"

     MPAL. VILASSAR DE MAR    13:00 25

 2 - 2 

SEGONA DIVISIÓ FEMENÍ INFANTIL-ALEVÍ, GRUP 3
 
24-04-2016,  (Diumenge)
Camp Hora Jornada Resul.
SANTA SUSANNA,A.E. "A"  -  VILASSAR MAR,U.E. "A"      MPAL. SANTA SUSANNA    10:00   25

 3 - 2 

Thursday the 14th. Unió Esportiva Vilassar de Mar. Un club amb història
Hosting by GiGa & Design GiGa based on QualityJoomlaTemplates